Uncharted. Premiera filmu została opóźniona

0 komentarzy

Premiera filmu Uncharted została opóźniona. Widowisko nie pojawi się w terminie.

Sony przekazało smutną informację, iż daty wydania wielu filmów zostały przesunięte. Jak zapewne się domyślacie pandemia miała wpływ na podjętą decyzję.

  • Ghostbusters: Afterlife 11.11.2021 (wcześniej 11.06.2021)
  • Cinderella 16.07.2021 (wcześniej 05.02.2021)
  • Peter Rabbit 2: The Runaway 11.06.2021(wcześniej 02.04.2021)
  • Uncharted 11.02.2022 (wcześniej 16.07.2021)

Tom Holland (aktor odgrywający rolę Nathana Drake’a) stwierdził, że scenariusz Uncharted jest jednym z najlepszych skryptów jak widział w życiu. Miejmy nadzieję, że film nie rozczaruje fanów, którzy pokładają nadzieje w produkcji. Ostatnio udostępnione zdjęcia prezentują się nieźle, koniecznie rzućcie na nie okiem. Świetnie byłoby też zobaczyć trailer, który przybliżyłby nam historię słynnego awanturnika.

Póki co wiem, że produkcja ma prezentować historię Victora Sullivana i dziennikarki Elen Fisher, którzy wraz z protagonistą udają się na poszukiwania El Dorado. Mowa o legendarnym złotym mieście, które ma mieścić się w Ameryce Południowej. Można przypuszczać, że podróż będzie pełna niebezpieczeństw a bohaterom zrealizowanie upragnionego celu nie przyjdzie łatwo.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się