Uncharted już niedługo na Netflix. Dalszy ciąg współpracy platformy z Sony [AKTUALIZACJA]

Uncharted Netflix. Adaptacja serii gier już niedługo w streamingu
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Zbliża się streamingowa premiera adaptacji popularnej serii gier. Uncharted z Tomem Hollandem trafi na Netflix już w przyszłym miesiącu.

AKTUALIZACJA – Na terenie Europy Środkowo-Wschodniej Uncharted najprawdopodobniej pojawi się jednak na HBO Max, zgodnie z podpisaną jakiś czas temu umową między platformą Warnera a Sony.

Dalszy ciąg artykułu sprzed aktualizacji:

Pojawiła się już informacja, że streamingowy gigant wzbogaci się w niedługim czasie o adaptację serii gier od Sony. Premierę wyznaczono na połowę przyszłego miesiąca, a ściślej – 15 lipca. Jak na razie wyznaczono datę, kiedy Uncharted zadebiutuje na amerykańskiej wersji platformy Netflix; można się jednak spodziewać, że i europejscy widzowie zyskają dostęp do produkcji w podobnym czasie.

Uncharted weszło do kin w lutym 2022 roku i spotkało się z mieszanymi, choć raczej pozytywnymi recenzjami. Do dziś, po kilku miesiącach od premiery, przychylne opinie na portalu Rotten Tomatoes wydało 40% krytyków i aż 90% widzów. Produkcję w reżyserii Rubena Fleischera oceniliśmy również na naszych łamach; tytuł broni się tu mocno jako realizacja filmu przygodowego, lecz w kontekście adaptacji gier widać niestety dużo niedociągnięć.

Debiut Uncharted na Netfliksie nie będzie pierwszym ani ostatnim przykładem współpracy pomiędzy platformą a wytwórnią powiązaną z Sony. W przygotowaniu jest już serial Horizon Zero Dawn, adaptacja kolejnej gry od japońskiego producenta. Serwis streamingowy nie ma tu jednak wyłączności na tytuły od Sony; dla przykładu serial oparty na God of War ma trafić na platformę Amazon Prime Video. Można mimo wszystko liczyć na to, że użytkownicy Netfliksa w niedługim czasie otrzymają więcej produkcji stworzonych dla Japończyków.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie