Wstępne porównanie grafiki UFL z FIFA 22 i PES 2021 na nagraniu. Która z gier wygląda najlepiej?

UFL - porównanie Romelu Lukaku
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Do pokazu UFL nie zostało wcale tak wiele czasu, a twórcy produkcji dzielą się coraz chętniej kolejnymi materiałami na silniku gry. Zebrano te urywki i zestawiono je z podobnymi z innych piłkarskich tytułów konkurencji.

Autorem poniższego nagrania jest Cycu1, którego wideo niejeden raz omawialiśmy na łamach Planety Gracza. Tym razem postanowił raz jeszcze przyjrzeć się wiodącym grom o piłce nożnej, aby sprawdzić, jak z nimi wypada UFL. Od razu nasunął mi się jeden wniosek na temat najnowszego ambasadora.

Według mnie obecnie najlepiej wygląda UFL, choć prezentacja modelu piłkarza Romelu Lukaku nieco odstaje od Oleksandra Zinchenko i Roberto Firmino. Jego postać bardzo wygląda na dość uproszczoną względem pierwowzoru, delikatnie skręcając w to, co można zobaczyć przykładowo w Fortnite. Oczywiście nie jest to dokładnie ten sam rodzaj grafiki, a nawet przepaść między tymi produkcjami jest przeogromna. Ot, po prostu taka drobna naleciałość mi się rzuciła w oko.

Mimo to, w dalszym ciągu uważam, że najnowsza gra od Strikerz Inc. zapowiada się na najlepiej wyglądający symulator piłki nożnej na rynku. Mam nadzieję, że wraz z wodotryskami graficznymi rozgrywka zaoferuje równie wysoki poziom.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie