Twórcy Prey po wielu tygodniach wyjaśniają, o co chodziło w zwiastunie

Ukryte przekazy, sekrety i nie tylko.

Pamiętacie zwiastun gry Prey z tegorocznego E3? Jeśli nie to oryginalny materiał znajdziecie na samym dole. My natomiast teraz skupiamy się na tym, co właśnie zaprezentowali twórcy. Jest to krótki filmik, w którym szef studia producenckiego Raphael Colantonio opowiada o ukrytych przekazach, easter-eggach i nie tylko. W materiale znajdziecie wyjaśnienie do motywu z kubkiem kawy, stacji kosmicznej oraz samego logotypu gry.

Prey ma się ukazać dopiero w przyszłym roku na PC oraz konsole najnowszej generacji, ale już teraz wzbudza spore zainteresowanie. Pod względem wizualnym prezentuje się bardzo dobrze, a co z fabułą?


Nazywasz się Morgan Yu i jesteś przedmiotem moralnie podejrzanych eksperymentów mających na celu ulepszenie gatunku ludzkiego. W roku 2032 budzisz się na pokładzie stacji kosmicznej Talos 1 i musisz odkryć kryjące się w jej wnętrzu tajemnice, broniąc się jednocześnie przed tajemniczymi siłami obcych, którzy przejęli obiekt. Do twojej dyspozycji pozostają narzędzia, które znajdziesz na stacji, a także twój spryt, broń i umiejętności parapsychiczne, które pozwolą ci stawić opór zagrożeniu i – miejmy nadzieję – przetrwać.

Zwiastun Prey – twórcy wyjaśniają, o co w nim chodziło:

Zwiastun Prey z E3 2016:

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

13 Shares
Share13
+1
Tweet