Predator 5

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Predator 5: poznaliśmy tytuł i czas premiery nowego filmu

Trwa Dzień Disney+ i z tej okazji ogłoszono informacje o filmie Predator 5. Produkcję zatytułowaną Prey będzie można obejrzeć latem 2022 roku.

Predator 5 był kręcony pod roboczym tytułem Skulls – jak już jednak wiadomo oficjalnie, film ostatecznie będzie zatytułowany Prey.

Akcja filmu rozgrywa się około 300 lat temu. Fabuła skupia się wokół Naru, młodej kobiety z plemienia Komanczów, która będzie musiała ochronić swoich bliskich przed Predatorem. W roli Naru obsadzono Amber Midthunder (Legion, Lodowy szlak).

Reżyserem Prey został Dan Trachtenberg, natomiast scenariusz napisał Patrick Aison. Premierę nowego filmu zaplanowano na lato 2022 roku, nieznana jest jednak jeszcze konkretna data. Film znajdzie się na platformie Hulu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%