Ostatnia chwila na odebranie trzech gier za darmo z Epic Games Store, w tym wielkiego hitu

Epic Games Store gry za darmo Prey
Newsy PC

Już dziś o godzinie 17:00 udostępniona zostanie kolejna gra z Epic Games Store. Poprzednie gry za darmo wciąż czekają na odebranie.

W ubiegłym tygodniu Epic Games Store rozpoczął rozdawnictwo kolejnego zestawu trzech gier. Tym razem jednak mowa o świetnej ofercie – wśród tytułów znajdziemy Preya z 2017 roku. Genialne science-fiction z elementami horroru powstało w Arkane Studios, czyli u deweloperów słynących ze świetnych immersive simów. Tytuł ten nie ma jednak za wiele wspólnego z jego poprzedniczką, a jest bardziej jego mocnym rebootem. W grze świetnie bawić się będą nie tylko miłośnicy Dishonored czy Deathloop, a każdy entuzjasta klimatycznych FPS-ów powinien zainteresować się pozycją. To też bardzo dobra gra dla fanów horrorów. W Preyu walczymy przecież z kosmitami mogącymi przybierać dowolny kształt, przez co niektóre etapy mocno zahaczają o atmosferę grozy.

Prey to z pewnością jeden z największych hitów, jakie EGS rozdał w ostatnim czasie. Oprócz niego wciąż na odebranie czekają dwie inne gry. Jedną z nich jest Jotun – Valhalla Edition. To niezależna gra akcji z rzutem izometrycznym osadzona w realiach nordyckiej mitologii. Jako Thora musimy udowodnić bogom, że zasłużyliśmy na zaszczyt wstąpienia do Walhalli. Aby to zrobić, musimy pokonać pięciu imponujących jotunów – wielkich bossów. Rozgrywka skupia się głównie na akcji, ale w trakcie przygody poznamy informacje dotyczące głównej bohaterki, w tym przyczyny jej śmierci.

Wciąż na odebranie czeka Redout – Enhanced Edition. Jest to nic innego jak kolejna wariacja na temat sprawdzonej formuły futurystycznych gier wyścigowych. Wzorem serii WipeOut weźmiemy udział w ultraszybkich wyścigach kosmicznych poduszkowców. W grze znajdziemy parę ciekawych trybów i wiele maszyn, których możemy użyć do ścigania się. Choć głównym daniem jest tutaj obszerna kampania, twórcy pokusili się również o tryby multiplayer.

Już dziś kolejne gry za darmo w Epic Games Store

Na odbiór powyższych gier macie czas do godziny 17:00. Wtedy EGS zmieni swoją ofertę i odda w nasze ręce kolejną wartą uwagi pozycję. Na ten moment jest to „gra-niespodzianka” o której nie wiemy nic. Mamy nadzieję na spore zaskoczenie!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie