Twisted Metal - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Twisted Metal faktycznie może powrócić. Tak sugeruje źródło wiarygodnego dziennikarza

Kolejne źródło potwierdza, że Twisted Metal może powrócić w niedalekiej przyszłości. Kultowa marka ma zawitać na salony w 2023 roku.

Niedawno sieć obiegły wieści, jakoby seria szalonych gier „wyścigowych” miałaby niedługo powrócić na rynek. Jako ewentualny termin premiery wskazuje się 2023 rok, choć na te doniesienia należy patrzeć z przymrużeniem oka.

Co ciekawe, do plotek o wielkim powrocie Twisted Metal odniósł się znany dziennikarz growy, Andy Robinson. Ku jego zdziwieniu, jedno z jego źródeł sugeruje, że informacje wychodzące od Toma Hendersona są prawdziwe. Oznaczałoby to, że za doniesieniami stanęły już dwa wiarygodne źródła przecieków.

Andy Robinson to rzetelny dziennikarz, który nieraz odnosił się do plotek. Jeśli publicznie komentuje kwestię tego przecieku, być może faktycznie coś jest na rzeczy. Dodatkowo, będący pierwotnym źródłem omawianych doniesień, Tom Henderson również cieszy się bardzo dobrą reputacją. W dalszym ciągu powyższe wieści należy jednak traktować jak plotki.

Marka Twisted Metal jest nieobecna na rynku od 2012 roku, kiedy to ukazała się ostatnia, duża odsłona cyklu. Do dziś wielu graczy domaga się powrotu serii, co z pewnością nie umyka uwadze Sony. Zobaczymy, czy przecieki się potwierdzą.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się