Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Gwiazdy z Hollywood użyczyły głosu w grze Twelve Minutes

Narracyjny thriller Twelve Minutes ma w obsadzie prawdziwe gwiazdy. W grze usłyszymy takich aktorów jak James McAvoy, Willem Dafoe oraz Daisy Ridley.

Śledzimy Twelve Minutes od pierwszej zapowiedzi. Historia człowieka uwięzionego w pętli czasu, z poruszającą historią i narracją to intrygujący przepis na nietuzinkową grę. Po ujawnieniu najnowszego trailera na Gamescom ONL 2020 z jeszcze większym zainteresowaniem będziemy spoglądać na jej premierę.

Studio Annapurna Interactive przedstawiło nam nie tylko nowe podejście do ścieżki narracyjnej, ale również obsadę voice-aktorów, a ci pochodzą z najwyższej półki, prosto z Hollywood. W grze usłyszymy Willema Dafoe (goblin ze Spider-Mana, latarnik z Lighthouse, policjant ze Świętych z Bostonu), Jamesa McAvoya (Charles Xavier z serii X-men, Bill Denbrough z To: Rozdział 2) oraz Daisy Ridley (znaną przede wszystkim z najnowszej trylogii Gwiezdnych Wojen).

Premiera 12 Minutes wciąż ukryta jest pod nazwą „niedługo”.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się