Mężczyzna próbuje zamknąć drzwi do pokoju.
0 komentarzy

Tylko nie zapętlajcie trailera. Premierowy zwiastun Twelve Minutes

Producenci Twelve Minutes udostępnili premierowy zwiastun gry. Już za dwa dni sprawdzimy tytuł z zapętlonym czasem i tajemniczą zagadką. Nie zabraknie gwiazdorskiej obsady.

Gra Twelve Minutes zapowiada się naprawdę interesująco. To interaktywny thriller, w którym główny bohater zostaje uwięziony w pętli czasowej. Podczas trwania powtarzających się tytułowych dwunastu minut, gracz musi wymyślić sposób, jak wydostać się z pętli, gdzie zawsze na końcu ginie.

Widok gry jest prezentowany izometrycznie, a mechanika skupia się na przeciąganiu kursorem elementów otoczenia. Aby uciec z beznadziejnej sytuacji, trzeba będzie wykorzystywać zdobytą wiedzę przy każdym powtórzeniu.

Tytuł czerpie inspiracje z Lśnienia, Okna na podwórze oraz Memento. Co ciekawe, w produkcji usłyszymy głosy takich aktorów jak Jamesa McAvoya, Daisy Ridley czy Willema Dafoe’a. Premiera gry odbędzie się już za dwa dni, czyli 19 sierpnia. Produkcja pojawi się na PC, XONE oraz XSX S|X (tytuł będzie w abonamencie Game Pass).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się