Posiadacze Netflix zagrają za darmo w jedną z najlepiej ocenianych gier 2021 roku

Netflix pozwoli za darmo zagrać w wielki hit z 2021 roku
Mobile Newsy

Jeśli macie abonament Netflix i odpowiednie urządzenie mobilne – możecie liczyć na nie lada atrakcję. Twelve Minutes debiutuje w katalogu gier Netfliksa.

Nie od dziś wiadomo, że Netflix stoi nie tylko serialami, filmami i różnego rodzaju programami, ale również… grami. No, choć może słowo „stoi” jest nieodpowiednie, bo na razie kuleje. Mało który subskrybent korzysta z oferty gamingowej platformy, a wielka szkoda, bo ta jest dość pokaźna. Być może najnowszy nabytek w tym pomoże.

Twelve Minutes w wersji mobile w Netflix Games

Netflix od dawna oferuje dość pokaźny katalog gier mobilnych i to także dla polskich graczy. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale wystarczy udać się do odpowiedniej sekcji w aplikacji mobilnej i za darmo pobierzecie różne pozycje z Google Play. Do i tak sporej liczby tytułów dołącza kolejny, tym razem spory hit.

Niezależna produkcja Twelve Minutes okazała się czarnym koniem 2021 roku. Nawet w naszej recenzji znajdziecie praktycznie same pochwały. To tytuł z imponującą obsadą oparty na bardzo zmyślnym pomyśle. W grze zagramy jako bohater uwięziony w pętli czasu trwającej 12 minut. Naszym zadaniem będzie strategiczne rozeznanie się w sytuacji i doprowadzenie do tego, aby nie tylko pętla się skończyła, ale także, aby główna para przetrwała. Kobietę gra tutaj Daisy Ridley, mężczynę – James McAvoy, a „tego złego” Willem Dafoe.

Gra przy okazji premiery dwa lata temu wydawała się wręcz stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych. W końcu ma się na nich ukazać. Posiadacze jakiegokolwiek wariantu subskrypcji Netfliksa zagrają bez dodatkowych opłat.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie