Total War Saga: Troy na pierwszym gameplayu

Total War Saga: Troy na pierwszym gameplayu
Filmiki z gier Newsy PC Wideo

Niedawno poinformowano o dacie premiery Total War Saga: Troy – w produkcję zagramy już 13 sierpnia. Natomiast teraz przyszedł czas na pierwszy gameplay.

Troy to drugi spin-off serii strategii Total War, za której stworzenie odpowiedzialne jest studio Creative Assembly. Tym razem bierzemy udział w wojnie trojańskiej. Wcielamy się w jedną ze stron konfliktu: wojska Troi lub armię grecką – i prowadzimy naszych wojowników do zwycięstwa. Niedługo po ujawnieniu daty premiery debiutu gry pokazano pierwszy gameplay. Nagranie trwa ponad sześć minut i pokazuje mechanikę bitew. Prezentujemy je poniżej.

Total War Saga: Troy będzie exclusive’m dla Epic Games Store przez pierwsze 12 miesięcy. Co ciekawe, w momencie ogłaszania terminu debiutu strategii wyjawiono, że będzie ona dostępna za darmo w sklepie Epików przez pierwszą dobę po premierze. Dodana raz do biblioteki ma pozostać w niej na zawsze, tak jak zresztą inne tytuły rozdawane przez twórców Fortnite’a.

Jeśli komuś nie po drodze ze sklepem Epików, to będzie musiał poczekać na tytuł równo rok – premiera Troy na Steamie odbędzie się bowiem dokładnie 13 sierpnia 2021.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie