Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

1 komentarz

Total War Saga: Troy już dostępne za darmo. Tylko do jutra

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Epic Games rozdaje za darmo Total War Saga: Troy. Tytuł będzie dostępny bezpłatnie przez najbliższe 24 godziny.

Epicy po raz kolejny mają dla nas ofertę nie do odrzucenia. Aby z niej skorzystać, należy do jutra (14.08) do godziny 15:00 udać się pod ten adres i kliknąć Pobierz.

Saga: Troy to drugi spin-off serii Total War. Tym razem bierzemy udział w wojnie trojańskiej. Wcielamy się w jedną ze stron konfliktu: wojska Troi lub nacierającą na miasto armię grecką – i prowadzimy naszych wojowników do zwycięstwa.

Produkcja będzie exclusive’m dla Epic Games Store przez pierwsze 12 miesięcy od dzisiejszej premiery. Później trafi również na „inne platformy”, takie jak Steam. Jeśli więc ktoś nie używa sklepu Epików, to będzie musiał poczekać na tytuł równo rok – premiera Troy na Steamie odbędzie się bowiem dokładnie 13 sierpnia 2021.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się