Hitman 3 – gracz wepchał dziesiątki NPC-ów do chłodni i próbował ich wysadzić

0 komentarzy

Nietypowy eksperyment przeprowadził w Hitmanie 3 pewien streamer, który postanowił zgromadzić wszystkie postacie niezależne z jednej z map w chłodni, by zlikwidować je „za jednym zamachem”.

Choć od premiery najnowszej odsłony przygód łysego mordercy minął zaledwie tydzień, niektórzy gracze najwyraźniej zdążyli już znudzić się standardowym wykonywaniem misji. Niedawno pisaliśmy chociażby o przypadku grania na czas – rekordzista ukończył zadanie w Dubaju w niespełna dziewięć sekund. Teraz przyszedł czas na oryginalne sposoby eliminacji postaci niezależnych.

Jedną z propozycji przedstawił na Twitchu użytkownik o pseudonimie RTGame Daniel. Gracz postanowił sprawdzić, czy jest możliwe zlikwidowanie wszystkich NPC-ów w lokacji Sapienza w jednej chwili, przy użyciu jednej broni. W tym celu otumanił postaci i poupychał je wszystkie w chłodni, a całość próbował wysadzić.

Wyczyn możecie zobaczyć na Twitchu pod tym adresem. Odurzenie wszystkich NPC-ów i zgromadzenie ich w jednym miejscu zajęło streamerowi prawie siedem godzin (!). Jeśli jesteście ciekawi, czy eksperyment powiódł się, koniecznie obejrzyjcie końcówkę – finał akcji przypada na 08:49:30. Dramatyzmu sytuacji dodaje fakt, że przez większość nagrania RTGame Daniel paraduje w przebraniu klauna. Bardzo śmieszne.

Hitman 3 zadebiutował 20 stycznia. Od tego dnia w skradankę można grać na pecetach, PS4, PS5, Xboksie One i Series S/X. Planowana jest też wersja na Switcha, ale jeszcze nie jest znana data jej premiery. Co dotyczy wydania na pecety, tytuł będzie rocznym ekskluzywem dla Epic Games Store. Po tym czasie trafi też na inne platformy.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się