Hitman 3 – gracz wepchał dziesiątki NPC-ów do chłodni i próbował ich wysadzić

Hitman 3 – gracz wepchał dziesiątki NPC-ów do chłodni i próbował ich wysadzić
Filmiki z gier Newsy PC PS4 PS5 Wideo Xbox Series Xbox Series S XOne

Nietypowy eksperyment przeprowadził w Hitmanie 3 pewien streamer, który postanowił zgromadzić wszystkie postacie niezależne z jednej z map w chłodni, by zlikwidować je “za jednym zamachem”.

Choć od premiery najnowszej odsłony przygód łysego mordercy minął zaledwie tydzień, niektórzy gracze najwyraźniej zdążyli już znudzić się standardowym wykonywaniem misji. Niedawno pisaliśmy chociażby o przypadku grania na czas – rekordzista ukończył zadanie w Dubaju w niespełna dziewięć sekund. Teraz przyszedł czas na oryginalne sposoby eliminacji postaci niezależnych.

Jedną z propozycji przedstawił na Twitchu użytkownik o pseudonimie RTGame Daniel. Gracz postanowił sprawdzić, czy jest możliwe zlikwidowanie wszystkich NPC-ów w lokacji Sapienza w jednej chwili, przy użyciu jednej broni. W tym celu otumanił postaci i poupychał je wszystkie w chłodni, a całość próbował wysadzić.

Wyczyn możecie zobaczyć na Twitchu pod tym adresem. Odurzenie wszystkich NPC-ów i zgromadzenie ich w jednym miejscu zajęło streamerowi prawie siedem godzin (!). Jeśli jesteście ciekawi, czy eksperyment powiódł się, koniecznie obejrzyjcie końcówkę – finał akcji przypada na 08:49:30. Dramatyzmu sytuacji dodaje fakt, że przez większość nagrania RTGame Daniel paraduje w przebraniu klauna. Bardzo śmieszne.

Hitman 3 zadebiutował 20 stycznia. Od tego dnia w skradankę można grać na pecetach, PS4, PS5, Xboksie One i Series S/X. Planowana jest też wersja na Switcha, ale jeszcze nie jest znana data jej premiery. Co dotyczy wydania na pecety, tytuł będzie rocznym ekskluzywem dla Epic Games Store. Po tym czasie trafi też na inne platformy.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie