Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Strategia Total Annihilation i dodatki za darmo, ale trzeba się spieszyć

W ramach letniej wyprzedaży platforma GOG.com udostępnia za darmo RTS-a Total Annihilation. Grę odbierzemy przez najbliższe dwa dni.

GOG.com postanowiło podzielić się z graczami klasykiem strategii. Oferta jest ograniczona czasowo – tytuł wraz z dwoma rozszerzeniami będzie dostępny za darmo do 7 czerwca do godziny 15:00. Zainteresowanych ofertą odsyłamy pod ten adres.

RTS przenosi nas do realiów science fiction. Trwa wielka wojna; opowiadamy się po jednej stronie konfliktu i bierzemy w nim udział, kierując armią zbudowaną z 150 typów jednostek na lądzie, morzu i w powietrzu. Tytuł został wydany w 1997 i był bardzo chwalony za nowatorstwo rozgrywki. Do tej pory wiele osób uważa Total Annihilation za jednego z najlepszych RTS-ów w historii. Zestaw Commander Pack zawiera grę oraz dwa rozszerzenia: The Core Contingency i Battle Tactics.

Przy okazji warto przypomnieć o innych trwających obecnie ofertach. Rano pisaliśmy o darmowym weekendzie z battle royale PUBG, natomiast osoby, które mają przyjaciół, mogą sięgnąć po Overcooked, które jest w tym tygodniu rozdawane w Epic Games Store.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się