Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

2 komentarze

Overcooked za darmo w Epic Games Store!

Jak co tydzień, Epic Games udostępnia dziś kolejną darmową grę. Od godziny 17:00 w sklepie można zgarnąć sympatyczną produkcję kooperacyjną Overcooked.

Świetna propozycja dla sympatyków tytułów o tematyce kulinarnej – Epicy rozdają przez cały tydzień słynną symulację gotowania Overcooked. Tytuł odbierzemy do 11 czerwca do godziny 17:00 pod tym adresem. Co ciekawe, produkcja była już kiedyś rozdawana w sklepie; wszyscy, którzy nie mieli jeszcze okazji jej dołączyć do swojej biblioteki, dostają teraz kolejną szansę.

Po tygodniu Overcooked wróci do swojej starej ceny, a my otrzymamy bezpłatnie jakąś kolejną grę-niespodziankę. Nie został jeszcze ujawniony tytuł następnej darmoszki, ale w internecie plotkuje się, że  być może za tydzień otrzymamy wspominane dawno w przeciekach Ark Survival Evolved, które miało być rozdawane od dzisiaj.

Kilka słów o aktualnym prezencie od Epic Games. Overcooked pozwala na zabawę do czterech graczy przy jednym komputerze. Trafiamy do groteskowej krainy o wdzięcznej nazwie Cebulowe Królestwo, która znalazła się w niebezpieczeństwie – by ją uratować, musimy gotować (nawet nie czuję…). Dostajemy określoną recepturę i musimy stworzyć na jej podstawie potrawę. Wszystko dzieje się na czas, w związku z czym rozgrywka jest bardzo dynamiczna. Trudniejszym czyni zadanie fakt, że w kuchni czyha na nas wiele pułapek i niebezpieczeństw, których należy się strzec.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się