Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

PUBG – rozpoczął się darmowy weekend na Steamie

Jedną z propozycji na najbliższy weekend jest PlayerUnknown’s Battlegrounds, które to zostało niedawno udostępnione za darmo na Steamie. Produkcję wypróbujemy bezpłatnie do 8 czerwca.

Wczoraj wieczorem rozpoczął się darmowy weekend ze słynnym battle royale. Oferta skończy się 8 czerwca; do tego czasu będzie również trwała promocja na grę, którą można obecnie kupić z 50-procentowym rabatem (za 36,49 złotych). Osoby zainteresowane wypróbowaniem tytułu za darmo lub promocją odsyłamy pod ten adres.

Jak to bywa w grze z gatunku battle royale, w PUBG bierzemy udział w walce online (tutaj może w niej uczestniczyć maksymalnie 100 osób), a naszym głównym zadaniem jest przetrwanie. Wyskakujemy z samolotu i pierwsze, co musimy zrobić, to znaleźć ekwipunek na mapie, bez którego nie mamy szans w starciu z innymi uczestnikami potyczki.

Oprócz tego należy unikać kontaktu z elektryczną barierą otaczającą pole gry. Ta zmniejsza się z czasem, coraz bardziej ograniczając teren walki. Dotknięcie bariery oznacza szybką utratę punktów zdrowia. Wygrywa oczywiście gracz, który jako jedyny pozostaje na mapie.

Gra została wydana w 2017 roku na pecety i Xboksa One, a rok później trafiła również na konsolę Sony.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się