Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2. Nowe zespoły na ścieżce dźwiękowej, koncert na żywo

Muzyka z serii gier wideo Tony Hawk’s Pro Skater zdefiniowała zarówno świat gier, jak i skateboardingu pod koniec lat 90. Nadchodzący remaster będzie zawierał znanych już, jak i nowych wykonawców.

Wraz z premierą remastera Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2, który zadebiutuje 4 września, Activision ogłasza, że nowi artyści i nowe utwory dołączą do kultowej ścieżki dźwiękowej. Nowa ścieżka dźwiękowa będzie zawierała zestaw współczesnych klasyków, a także, zgodnie z duchem THPS, wschodzące gwiazdy muzyki rap, rock i punk.

Świętując ten fakt, Activision łączy się z Noisey, by poprowadzić ekskluzywny wirtualny koncert dla fanów. W nocy z 28 na 29 lipca, a konkretnie o północy, miłośnicy muzyki, jazdy na deskorolce i gier wideo powinni dołączyć do wydarzenia THPS + Noisey Concert Event, aby na żywo zobaczyć i posłuchać światowej prezentacji nowej listy utworów z Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Niektóre z najwybitniejszych współczesnych talentów, których muzyka znajdzie się w Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2, dostarczą widzom wyselekcjonowanych występów podczas transmisji. Posłuchamy między innymi:

  • CHAII
  • Merkules
  • Machine Gun Kelly
  • RoughFrancis

Ponadto podczas transmisji zostanie ujawnionych więcej szczegółów na temat nowej muzyki, która ma trafić do gry.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 będzie dostępny na całym świecie 4 września. Cyfrowa wersja deluxe będzie zawierać unikalną zawartość i sprzęt dostępne w grze. Dla największych fanów dostępna będzie edycja kolekcjonerska, zawierająca cyfrową zawartość edycji deluxe oraz limitowany blat firmy Birdhouse.

Źródło: informacja prasowa

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się