Tak ma wyglądać Lara Croft w kolejnym Tomb Raider. Klasyka w nowym wydaniu

Tomb Raider - tak ma wyglądać nowa Lara Croft | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

Nowa gra Tomb Raider na Unreal Engine 5 powstaje, a twórcy najwyraźniej pokazali wygląd głównej bohaterki. Tak ma wyglądać Lara Croft w kolejnej grze.

Wiele mówiono o nowym Tomb Raider i połowa z tego wywołała co najmniej ożywione dyskusje w sieci. Lara podobno doczeka się oficjalnie swojej partnerki, a twórcy planują pokazać “apokaliptyczne” wydanie świata. Zapowiada się więc ekscytująco, ale w jakiej formie Crystal Dynamics chce przeprowadzić ten reboot?

Nowa Lara Croft w nowym Tomb Raider

Najwyraźniej sięgając po kultową i absolutną klasykę, lecz w zdecydowaniu nowoczesnym wydaniu. Na oficjalnej stronie Tomb Raider dostępna jest nowa grafika. Zobaczą ją tylko fani, którzy posiadają tam konto. Do tej pory obrazek nie był nigdzie wcześniej publikowany. Doprowadziło to do spekulacji, wedle których może to być oficjalny wygląd Lary Croft w nowym Tomb Raider na UE5.

Postać jest więc ubrana w swoje klasyczne, niebieskie wdzianko, znane z wcześniejszych gier. Całkiem mocno przypomina wersję z TR: Anniversary, lecz w zdecydowanie unowocześnionym wydaniu. Znów dzierży dwa, ikoniczne pistolety i wydaje się starsza niż w ostatnich częściach serii. Niektórzy fani czują się wręcz oburzeni… pomniejszeniem jej biustu, ale spuszczę na to zasłonę milczenia.

Co ciekawe, bardzo podobny model niedawno trafił do Call of Duty. Już wtedy gracze sądzili, że tak właśnie ma wyglądać Lara Croft w nadchodzącej grze. Nowy obrazek tylko to potwierdza. Na potwierdzenie musimy jednak zaczekać, aż Crystal Dynamics pokusi się o oficjalne szczegóły.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie