Właśnie tak może wyglądać nowa Lara Croft w kolejnym Tomb Raider – sądzą gracze

Tomb Raider - możliwe, że tak będzie wyglądać nowa Lara Croft
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Gracze twierdzą, że nowa skórka do Call of Duty bezpośrednio zapowiada odświeżony design Lary Croft w nowym Tomb Raider. I jest w tym trochę racji.

Call of Duty: Modern Warfare II i Warzone 2.0 dostały oczekiwaną od dawna skórkę Nicki Minaj, która z miejsca stała się bestsellerem. Z jakiegoś powodu gracze pokochali zabijać innych popularną wokalistką. Niebawem do gry trafi także skin dobrze znany wielu z nas. Chodzi oczywiście o debiut Lary Croft z Tomb Raider w formie skórki operatora. Brzmi nieźle, ale gracze węszą w tym coś znacznie większego.

Jeżeli także jesteście ciekawi, jak Lara prezentuje się w Call of Duty, zobaczycie pierwsze screeny poniżej. Pierwszy obrazek bardzo spodobał się graczom, ale drugi… niekoniecznie. Niektórzy otwarcie przyznają, że znana pani archeolog wygląda “dziwnie”. Klasycznie już pojawiły się oskarżenia o “pulchność”, co w sumie już nawet nie dziwi.

Niektórzy jednak sugerują, że może to być nasz pierwszy rzut oka na odświeżony model tej postaci w kolejnej grze z serii Tomb Raider. Ta powstaje od jakiegoś czasu i podobno niebawem może zostać nawet pokazana. Niepotwierdzone fabularne informacje wywołały już wielkie kontrowersje, zanim w ogóle gra została pokazana. Wiemy za to, że raczej nie będzie to tytuł bezpośrednio związany z ostatnimi częściami serii zapoczątkowanymi przez reboot z 2013 roku.

Czy to Lara Croft z nowego Tomb Raider?

Niektórzy uważnie przyjrzeli się modelowi “odświeżonej” Lary z nowej trylogii i skinowi w Call of Duty, dostrzegając podobieństwa. Ich zdaniem postać w formie skina jest po prostu nieco starsza i zaprawiona w bojach, ale wygląda na to, że posiada niektóre cechy wspólne. Tak przynajmniej sądzą niektórzy, ja nie jestem zbyt dobry w odkrywaniu delikatnych smaczków w rysach twarzy.

Najważniejszą przesłanką, wedle której to model wyciągnięty z kolejnego Tomb Raidera to fakt, że Lara wygląda po prostu… inaczej. Ma swoje kultowe wdzianko i dwa pistolety, ale jej twarz nie przypomina żadnego wcześniejszego modelu. To trochę dziwne, że akurat do Call of Duty trafił design niepowiązany bezpośrednio z żadną grą z serii. No, chyba że jednak to właśnie model z kolejnej części.

Warto też pamiętać, że skiny w Call of Duty są bardzo proste i raczej mało imponujące pod względem detali. Dlatego też nawet jeżeli gracze faktycznie wywęszyli nawiązania do nowej gry, pani archeolog raczej nie będzie wyglądała kropka w kropkę tak samo.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie