Tomb Raider I-III Remastered wygląda świetnie. Porównanie z oryginałem

Tomb Raider I-III Remastered na porównaniu grafiki | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

W sieci pojawiły się porównania graficzne Tomb Raider I-III Remastered. Nowa wersja wygląda o niebo lepiej, ale trzeba pamiętać, że to nadal remaster.

Już mogliśmy sprawdzić w akcji różnice między oryginalnymi grami a nowym wydaniem. Teraz w internecie znajdziemy więcej porównań, które skupiają się przede wszystkim na różnicach graficznych. Tomb Raider I-III Remastered wygląda znacznie lepiej, choć nie ma mowy o jakiejś rewolucji. Na pewno jednak fani pani archeolog docenią zmiany.

Tomb Raider I-III Remastered to nowe wydanie kultowych trzech pierwszych gier z serii Tomb Raider. Twórcy nie zdecydowali się na pełen remake, więc trzeba docenić, że tak spore różnice widoczne są właśnie w remasterze. Nie tylko dostosowano działanie gier na współczesne maszyny, ale również podbito rozdzielczość, ulepszono tekstury (największe różnice widać w modelach postaci), dźwięk i wyeliminowano mniejsze lub większe błędy. Szkoda, że to nie pełnoprawny remake, ale na szczęście seria i tak się nie skończyła, bo ciągle zmierza do nas kolejna część.

W każdym razie nowa wersja przełomowego fenomenu znacząco uatrakcyjni graczom rozgrywkę. Spójrzcie sami na te różnice. Może to nadal „stara” gra, ale naprawdę wygląda o niebo lepiej!

Kolekcja gier ma trafić na rynek już 14 lutego 2024 roku. Tomb Raider Remastered ukaże się na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o nowościach w grach i różnicach, polecam zajrzeć do naszego tekstu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie