Trzy gry Tomb Raider na PS5 i PS4 za 86 zł. Żal nie skorzystać

Gra na PS5 i PS 4 w promocji - Tomb Raider I-III Remastered Starring Lara Croft
Newsy PS4 PS5

Sony odpaliło nową Okazję Tygodnia w PS Store, a my podpowiadamy, jak kupić przecenione gry jeszcze taniej. Zamiast 100,50 zł za trylogię Tomb Raider możesz zapłacić 86 zł z groszami.

Fani Lary Croft, wbijajcie do PS Store, ponieważ nie minął jeszcze miesiąc od premiery Tomb Raider I-III Remastered, a już doczekaliśmy się promocji. Zestaw odświeżonych gier znalazł się w najnowszej Ofercie Tygodnia.

Zamiast 134 zł, płacimy teraz za pakiet trzech gier o 25 proc. mniej, czyli 100,50 zł. A kto chce zapłacić jeszcze mniej, może zdobyć pakiecik za niecałe 87 zł. Wszystko sprowadza się do tego, żeby przed zakupem tytułu uzupełnić portfel w PS Store tanim doładowaniem 100PLN. Kosztuje ono w Instant Gaming 86,26 zł. Wystarczy później dołożyć 50 groszy z innych środków i gotowe. Poniżej znajdziecie linki do tanich doładowań oraz link do przecenionego pakietu Tomb Raider w PlayStation Store.

Tutaj tani Tomb Raider I-III Remastered w PS Store

Jeśli zaopatrzyliście się w tanie doładowanie PSN, wystarczy uzupełnić nim portfel i dołożyć 50 groszy. Wówczas przechodzimy na kartę Tomb Raider I-III Remastered Starring Lara Croft i dokonujemy zakupu.

Przypomnijmy jeszcze, że odświeżona trylogia dopiero co miała swoją premierę (14 lutego 2024) i wcale nie wygląda na to, że szybka promocja jest odpowiedzią na słabą jakość remasterów. Wręcz przeciwnie – średnia z ponad 3,3 tys. ocen w PS Store wynosi 4,52/5. Zresztą mogliśmy zobaczyć szczegółowe porównanie grafiki z oryginałami, które pokazuje naprawdę wielkie zmiany w oprawie wizualnej. A warto dodać, że niedawna aktualizacja sprawiła dodatkową niespodziankę posiadaczom PlayStation 5. Update z marca sprawił, że gra działa nawet w 120 fpsach i to w 4K.

Pamiętajmy również, że remastery to nie tylko poprawiona grafika i dźwięk. Dostajemy bowiem trzy kultowe gry ze wszystkimi rozszerzeniami i tajnymi poziomami na współczesnych platformach. Za 86 zł z groszami po prostu żal ominąć taką okazję.

Źródło: https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP1875-PPSA16902_00-TOMBRAIDER123224

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie