Czwarty odcinek drugiego sezonu The Walking Dead w drodze

Wszyscy fani serialu o zombie powinni powoli szykować miejsce na swoim sprzęcie.

Według zapewnień producenta, jeszcze w lipcu ma trafić do pobrania czwarty odcinek drugiego sezonu The Walking Dead. Gra jest dostępna na niemal wszystkich platformach – PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One oraz PS Vita.

Produkcja od Telltalle Games zdobyła ogromną sympatię graczy na całym świecie. Twórcy do tej pory stworzyli dwa sezony, które podzielili na kilka odcinków. Te mniej więcej co miesiąc są udostępniane graczom do pobrania w ramach takich usług jak PSN czy też Steam.

W The Walking Dead śledzimy losy młodej Clementine, która w opanowanym przez zombie świecie, musi radzić sobie z plagą nieumarłych. W tym czasie dokonuje licznych wyborów, które wpływają na kolejne wydarzenia w grze. Ważnym elementem gry jest właśnie możliwość dokonywania wspomnianych wyborów. To jak zacznie się kolejny odcinek, zależy tylko i wyłącznie od poczynań gracza.


Pierwszy sezon The Walking Dead można kupić już za około 70 złotych w zależności od platformy. Z kolei drugi sezon na Steam kosztuje niecałe 23 euro. W tej cenie gracz ma dostęp do wszystkich kolejnych odcinków w ramach tego sezonu, które ukazują się w odstępie kilku tygodni.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet