Nagrody dla graczy Dying Light 2. Wydarzenie The Walking Dead wystartowało

Dying-Light-2
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Techland odpala kolejne święto w Dying Light 2. Tym razem wydarzenie dotyczy 20. urodzin komiksów z serii The Walking Dead. Na wszystkich czekają nagrody, do zdobycia podczas grania.

Event The Walking Dead w Dying Light 2 już wystartował i potrwa do 2 sierpnia do godziny 16:00. W ramach zabawy, każdego dnia, gracze będą musieli zmierzyć się z nowym celem osobistym. Może to być np. zabicie wrogów za pomocą broni dystansowej lub rozczłonkowanie konkretnej liczby zainfekowanych.

Za wykonywanie zadań otrzymamy nagrody. To okładki komiksów w stylu Dying Light 2 Stay Human skrzyżowane z The Walking Dead.

Każdy przedmiot kolekcjonerski, ozdobiony kompozycją znanych polskich artystów Marka Oleksickiego i Łukasza Owdzieja, będzie dostępny wyłącznie jednego, konkretnego dnia – i przypisany do odpowiadającego mu Celu osobistego. Gracze, którzy zgarną wszystkie 7 Okładek komiksów, będą mogli zawalczyć o Cel kolekcji – nagrodą za jego osiągnięcie jest amulet The Walking Dead.

Techland

To jednak nie koniec nagród. Podczas wydarzenia możemy zdobyć również Lucille – kij baseballowy okręcony drutem kolczasty. Kto zna The Walking Dead, kojarzy to cacko. To sławna broń Negana. Schemat na broń dostaniemy, jeśli zabijemy łącznie 850 wrogów w czasie trwania eventu.

Jest jeszcze cel globalny i tutaj wszyscy muszą się postarać. Jeśli gracze ubiją 160 milionów wrogów, każdy z nich otrzyma w nagrodę Kapelusz Ricka.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie