Rick Grimes i Michonne powracają w nowym serialu The Walking Dead. Zwiastun obiecuje sporo

The Walking Dead: The Ones Who Live na zwiastunie | Newsy - PlanetaGracza
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

The Walking Dead: The Ones Who Live to nowy spin-off Walking Dead, w którym znów ujrzymy uwielbianego Ricka Grimesa i Michonne. Para powraca w wielkim stylu!

Ileż to lat minęło, odkąd ferajna Ricka i reszty wyruszyła w próbie przetrwania zombie apokalipsy! Dokładnie to pierwszy sezon zadebiutował w 2010 roku! Przez kolejne 12 lat widzowie mogli oglądać zmagania bohaterów z zombie i innymi przeciwnościami. Serial miał swoje lepsze i gorsze momenty, wiadomo. Jednym z najbardziej istotnych było jednak odejście Ricka Grimesa, głównego bohatera. Ten powraca, bierze ze sobą Michonne i w siódmym już serialu związanym z tym uniwersum będą znów próbować nie oszaleć i przetrwać. Scenarzyści wrzucą bohaterów na zupełnie nowe wody, wcześniej in nieznane. Zapowiada się intrygująco, a zwiastun faktycznie budzi oczekiwania.

2-minutowy materiał jest pierwszym tak obszernym zwiastunem produkcji, która zapowiada się naprawdę nieźle. Ma swój mocny klimat, a widzowie mogą liczyć na powrót uwielbianych bohaterów. Tym razem twórcy chcą niejako powrócić do sedna całego uniwersum, czyli budowaniu relacji, zaufania i próbie przetrwania. Do tej pory dostawaliśmy spin-offy różnej jakości. The Walking Dead: The Ones Who Live zapowiada się na potencjalnie jeden z najbardziej atrakcyjnych. Oby nie skończyło się jak z grą wideo

Premiera pierwszego odcinka została zaplanowana na 25 lutego 2024 roku na AMC i platformie AMC+. Na ten moment nie znamy dostępności w Polsce.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie