Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

The Walking Dead i The Wolf Among Us także w wersji pudełkowej

Jeszcze w tym roku posiadacze PS4 oraz Xboksa One dostaną drugi sezon TWD i pierwszy TWAU wydany na płycie.

Dwie niezwykle popularne produkcje od Telltale Games będą niebawem dostępne na konsolach nowej generacji w tradycyjnej wersji. To pierwszy raz, kiedy producent udostępni w takiej formie The Walking Dead i The Wolf Among Us dla PS4 oraz Xboksa One (potwierdzona jest także wersja pudełkowa dla PS3 oraz Xboksa 360 – obecnie na te konsole wspomniane gry są do kupienia cyfrowo).

Co interesujące, nie wiadomo, czy drugi sezon The Walking Dead i pierwszy The Wolf Among Us będzie dostępny cyfrowo na konsole najnowszej generacji. Biorąc jednak pod uwagę politykę Telltale Games, prędzej czy później możemy się tego spodziewać.

the walking dead

Nie jest też do końca jasne, jaka będzie cena wymienionych gier. Dla przykładu, pierwszy sezon The Walking Dead w wersji pudełkowej można kupić za niecałe 120 złotych na PS3 i Xboksa 360, jest więc całkiem prawdopodobne, że w przypadku drugiego na PS4 i Xboksa One będzie tak samo.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%