4. sezon The Mandalorian już powstaje. Disney+ nie rezygnuje z flagowej produkcji

The Mandalorian
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale Uniwersum

Jon Favreau potwierdza, że The Mandalorian otrzyma 4. sezon, a prace nad nim już trwają. Jak na razie czekamy jeszcze na premierę wcześniejszej odsłony.

Wygląda na to, że Lucasfilm nie ma w planach zakończenia jednej z popularniejszych nowych produkcji z uniwersum Star Wars. Jeszcze nie było bowiem premiery 3. sezonu, a scenarzysta serialu już ujawnił, że przygotowuje następny. Według Favreau prace są obecnie na etapie pisania scenariuszy. Może i nie jest to zaawansowana faza, lecz twórca produkcji ma jeszcze dużo czasu – jest więc szansa na to, że przerwy pomiędzy sezonami nie będą zbyt długie.

The Mandalorian zadebiutował w 2019 roku i z miejsca spotkał się z doskonałym przyjęciem fanów, Serial opowiada o przygodach łowcy nagród, tytułowego Mandalorianina imieniem Din Djarin (Pedro Pascal). Najemnik ma pod swoją opieką Grogu, czyli postać, której serial zawdzięcza ogromną popularność; tzw. Baby Yoda natychmiast stał się ulubieńcem fanów. Na ekranie przewija się jednak znacznie więcej postaci; w obsadzie znaleźli się m.in. Carl Weathers, Werner Herzog, Omid Abtahi, Gina Carano, Amy Sedaris, Ming-Na Wen, Giancarlo Esposito, Timothy Olyphant, Temuera Morrison, Katee Sackhoff, Rosario Dawson, a także Mark Hamill. W obsadzie głosowej pojawili się natomiast m.in. Nick Nolte oraz Taika Waititi.

Nie wiadomo jak na razie, kiedy The Mandalorian wróci na 4. sezon. Obecnie czekamy jeszcze na premierę trzeciej odsłony, która zadebiutuje w lutym 2023 roku na platformie Disney+.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie