Nowy serial Star Wars zapowiada się krwawo. Mroczny dreszczowiec z datą premiery

Star Wars: The Acolyte zapowiada się mrocznie i krwawo | Newsy - PlanetaGracza
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

Star Wars: The Acolyte może okazać się prawdziwą perełką dla fanów. Serial z uwielbianego uniwersum w formie mrocznego thrillera dostał właśnie plakat!

Disney+ nadal szturmuje widzów kolejnymi produkcjami ze świata Gwiezdnych Wojen. Jednym z najciekawiej zapowiadających się będzie serial w klimatach kryminalnego thrillera, który ma szansę tchnąć świeżość w uniwersum.

Star Wars: The Acolyte – data premiery, plakat i zwiastun

Platforma Disney+ podzieliła się właśnie pierwszym plakatem serialu, który zapowiada faktycznie mroczną historię. Nie wiem, czy ktokolwiek się tego spodziewał, ale wiele wskazuje na to, że dostaniemy najmroczniejszą produkcję osadzoną w tym świecie. W końcu krwawe linie wzdłuż miecza świetlnego mogą zwiastować wyłącznie mocne elementy rodem z thrillerów.

Pierwszy odcinek Star Wars: The Acolyte zadebiutuje na Disney+ już 4 czerwca 2024 roku. Na ten moment może być to najdroższy serial ze świata Gwiezdnych Wojen. Wedle informacji w internecie, na samą preprodukcję poszło ponad 50 mln dolarów. Łączna kwota produkcyjna może być wręcz wyższa od części filmów kinowych.

W The Acolyte ujrzymy ostatnie dni świetności Wielkiej Republiki. Ma to być czas niepewny, gdy mroczne moce manifestują się coraz bardziej, a gwiezdne istoty ogarnia niepokój. Była padawanka łączy siły ze swoim mistrzem, aby wspólnie przeprowadzić dochodzenie w sprawie serii krwawych zbrodni. Trafią na coś znacznie gorszego, niż mogliby kiedykolwiek przypuszczać.

Zapowiada się więc niezwykle ciekawie. W obsadzie nie zabraknie też gwiazd. W głównej roli ujrzymy Amandlę Stenberg (Bodies Bodies Bodies), a na ekranie pojawi się też choćby Dafne Keen (Logan: Wolverine), Carrie-Anne Moss (Matrix), Lee Jung-jae (Squid Game) czy Dean Charles Chapman (Gra o Tron). Już dziś, tj. 19 marca, powinniśmy dostać pierwszy konkretny zwiastun serialu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie