The Last of Us 2 vs. The Last of Us. Porównanie tej samej sceny

The Last of Us 2 vs. The Last of Us. Porównanie tej samej sceny
Filmiki z gier Newsy PS4

Bardzo ważny moment z TLoU został pokazany na ulepszonym silniku z The Last of Us 2. Kto jednak nie grał w pierwszą część, a zamierza to jeszcze zrobić, natknie się tutaj na duży SPOILER dotyczący jedynki.

Wczoraj mogliśmy zobaczyć nieco nowego gameplay’u z The Last of Us 2 i co ciekawe, deweloperzy ze studia Naughty Dog postanowili zaprezentować nam m.in., jak nowa część różni się od poprzednika, publikując niezwykle ważny moment z pierwszej części TLoU (SPOILER dotyczący pierwszej części!!!), tyle że na ulepszonym silniku TLoU 2.

The Last of Us 2 vs. The Last of Us

Możemy wstępnie podejrzeć, jak zmienia się grafika względem pierwszej odświeżonej części. Należy zaznaczyć, że scena z jedynki została uchwycona w remasterze na PS4 Pro, a nie w pierwowzorze na PlayStation 3.

To, co przede wszystkim rzuca się w oczy, to o wiele bardziej zmęczona twarz Joela, bardziej naturalne włosy i zarost. Odcień skóry postaci jest również bardziej naturalny na silniku z TLoU 2.

Porównanie przygotował YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1.

Przypominamy, że data premiery TLoU 2 została wyznaczona na 19 czerwca.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie