State of Play z The Last of Us 2. Oto najnowszy gameplay

State of Play z The Last of Us 2. Oto najnowszy gameplay
Newsy Polecamy! PS4

Naughty Dog pokazało spory materiał z rozgrywki z nadciągającej gry.

W trakcie State of Play zostało zaprezentowane nowe wideo z The Last of Us 2. Tym razem gracze mogli zobaczyć Ellie w trakcie nie tylko skradania się, czy bezpośredniej walki, ale także korzystającej z łódki.

Twórcy podkreślają, że w grze spotkamy dwie walczące ze sobą frakcje. Ciekawostką są także nowe stwory, które też można zobaczyć na obszernym materiale wideo poniżej.

The Last of Us 2 będzie miało premierę 19 czerwca.

Pięć lat po pełnej niebezpieczeństw podróży przez wyniszczone epidemią Stany Zjednoczone Ellie i Joel osiedli w Jackson, Wyoming. Życie w prosperującej społeczności tych, którym udało się przetrwać, dało im spokój i poczucie stabilności mimo nieustającego zagrożenia ze strony zarażonych i innych, bardziej zdesperowanych ocalałych.

Gdy brutalne wydarzenie zakłóca ten spokój, Ellie wyrusza w drogę, by wywrzeć sprawiedliwą pomstę. Odławiając winnych jeden po drugim, musi zmierzyć się z niszczycielskimi skutkami swoich działań – tak grę opisuje producent.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie