Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

1 komentarz

State of Play z The Last of Us 2. Oto najnowszy gameplay

Naughty Dog pokazało spory materiał z rozgrywki z nadciągającej gry.

W trakcie State of Play zostało zaprezentowane nowe wideo z The Last of Us 2. Tym razem gracze mogli zobaczyć Ellie w trakcie nie tylko skradania się, czy bezpośredniej walki, ale także korzystającej z łódki.

Twórcy podkreślają, że w grze spotkamy dwie walczące ze sobą frakcje. Ciekawostką są także nowe stwory, które też można zobaczyć na obszernym materiale wideo poniżej.

The Last of Us 2 będzie miało premierę 19 czerwca.

Pięć lat po pełnej niebezpieczeństw podróży przez wyniszczone epidemią Stany Zjednoczone Ellie i Joel osiedli w Jackson, Wyoming. Życie w prosperującej społeczności tych, którym udało się przetrwać, dało im spokój i poczucie stabilności mimo nieustającego zagrożenia ze strony zarażonych i innych, bardziej zdesperowanych ocalałych.

Gdy brutalne wydarzenie zakłóca ten spokój, Ellie wyrusza w drogę, by wywrzeć sprawiedliwą pomstę. Odławiając winnych jeden po drugim, musi zmierzyć się z niszczycielskimi skutkami swoich działań – tak grę opisuje producent.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się