Jurassic World Evolution 2

Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Jurassic World Evolution 2 – niesforne dinozaury i data premiery na nowym trailerze

Wreszcie wiemy już, kiedy zadebiutuje kolejna odsłona strategii ekonomicznej z dinozaurami. Jurassic World Evolution 2 pojawi się jeszcze w tym roku.

Nowy trailer Jurassic World Evolution 2 nie pozostawia złudzeń. Stegozaury, diplodoki, allozaury i inne prehistoryczne bestie znów będą stwarzać problemy w parku jurajskim. Kłopotów będzie nawet więcej niż wcześniej, gdyż za płotem pod napięciem i w wydzielonych strefach dla gości przyjdzie nam kontrolować życie aż 75 gatunków dinozaurów.

Zapowiedź tego, co nasz czeka na premierę, możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie. A w nim próby ucieczki, prezentacja kilku dinusiów, przegląd infrastruktury zabezpieczeń i architektury parku. Wszystkie kadry pochodzą z wczesnej wersji gry. No i nie mogło obyć się bez znajomego utworu.

Film zaprezentowany podczas Gamescom 2021 zdradza nie tylko oprawę graficzną i fragmenty gameplayu. Jest tu też bardzo wyczekiwana przez fanów informacja, czyli data premiery. Gra zadebiutuje równocześnie na konsolach starej generacji, next-genach jak i PC. Szykujcie się na 9 listopada 2021.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się