Jurassic World Evolution 2 – niesforne dinozaury i data premiery na nowym trailerze

Jurassic World Evolution 2
PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wreszcie wiemy już, kiedy zadebiutuje kolejna odsłona strategii ekonomicznej z dinozaurami. Jurassic World Evolution 2 pojawi się jeszcze w tym roku.

Nowy trailer Jurassic World Evolution 2 nie pozostawia złudzeń. Stegozaury, diplodoki, allozaury i inne prehistoryczne bestie znów będą stwarzać problemy w parku jurajskim. Kłopotów będzie nawet więcej niż wcześniej, gdyż za płotem pod napięciem i w wydzielonych strefach dla gości przyjdzie nam kontrolować życie aż 75 gatunków dinozaurów.

Zapowiedź tego, co nasz czeka na premierę, możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie. A w nim próby ucieczki, prezentacja kilku dinusiów, przegląd infrastruktury zabezpieczeń i architektury parku. Wszystkie kadry pochodzą z wczesnej wersji gry. No i nie mogło obyć się bez znajomego utworu.

Film zaprezentowany podczas Gamescom 2021 zdradza nie tylko oprawę graficzną i fragmenty gameplayu. Jest tu też bardzo wyczekiwana przez fanów informacja, czyli data premiery. Gra zadebiutuje równocześnie na konsolach starej generacji, next-genach jak i PC. Szykujcie się na 9 listopada 2021.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie