Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

The Game Awards 2020 – prowadzący zdradził, ile nowych gier zobaczymy

Prowadzący The Game Awards 2020 – Geoff Keighley – zdradził, ile nowych gier zobaczymy na gali. Zdecydowanie będzie co oglądać.

10 grudnia tego roku będzie prawdziwym świętem dla graczy. Przede wszystkim w końcu dane nam będzie zagrać w Cyberpunk 2077, a dodatkowo tego samego dnia odbędzie się gala rozdania The Game Awards.

Wiemy już z całą pewnością, że na TGA 2020 zobaczymy wiele nowych zapowiedzi. Do tej pory mogliśmy jedynie gdybać na temat tego, ile dokładnie ich będzie. Słynny prowadzący TGA – Geoff Keighley – zdradził jak wielu nowości możemy się spodziewać.

Na Reddit pojawiła się sesja Ask Me Anything z Geoffem, w której odpowiedział na wiele interesujących pytań. Dowiedzieliśmy się, że na The Game Awards 2020 zobaczymy od 12 do 15 zapowiedzi lub pokazów nowych gier. Wśród nich mają być zarówno tytuły wysokobudżetowe, jak i mniejsze gry indie.

To dość sporo biorąc pod uwagę fakt, że wydarzenie potrwa jedynie dwie i pół godziny. Niemniej tegoroczne TGA robi częściowo za zamiennik E3, które nie mogło się odbyć. To ostatnia tak duża impreza gamingowa w tym roku.

Wśród wspomnianych wyżej, kilkunastu tytułów, z całą pewnością znajdzie się Dragon Age 4, przynajmniej po jednym, dużym tytule od Sony i Microsoftu, a także coś nowego od Nintendo. To raczej coroczny standard, ale nie zdziwiłbym się, gdyby organizatorzy przygotowali dla nas kilka oszałamiających niespodzianek jak Elden Ring czy, przykładowo, nowa gra Kojimy.

Nasze spekulacje odnośnie tego, co zobaczymy na gali, możecie znaleźć tutaj i tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się