Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Dragon Age 4 na zwiastunie. Seria w końcu wróci do formy?

Dragon Age 4 otrzymało nowy, niezły zwiastun. Gra została zapowiedziana na TGA 2020 i trochę sobie na nią poczekamy.

Seria Dragon Age ma bardzo nietypową historię. Pierwsza część była wybitnie dobrym erpegiem, druga nieco zawiodła graczy choć miała swoich fanów, a trzecia właściwie przypominała jednoosobowe MMORPG. Inkwizycja była dla wielu osób ogromnym rozczarowaniem i najwięksi miłośnicy serii liczą, że czwarta odsłona cyklu przywróci Dragon Age świetność.

Na gali rozdania The Game Awards 2020 otrzymaliśmy trailer Dragon Age 4, który napawa optymizmem. Materiał prezentuje się przyzwoicie, choć nie zachwyca niczym nadzwyczajnym.

Niestety, to jedynie krótka zajawka, która prezentuje podstawowe informacje o fabule gry. Głównym antagonistą najpewniej będzie Solas, którego możemy kojarzyć z trzeciej części serii.

Wciąż nie wiemy jak prezentuje się rozgrywka, która była jednym z problemów Inkwizycji. Nudne i powtarzalne zadania poboczne najzwyczajniej w świecie odrzucały od gry, a całość ratował przyzwoity system walki, który również miał kilka problemów.

Mimo wszystko chyba możemy być dobrej myśli. BioWare uczy się na błędach, a trailer DA4 napawa optymizmem. Być może dawni mistrzowie RPG przywrócą swojej serii blask i nowe Dragon Age stanie się synonimem dobrego erpega. Trzymam kciuki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się