Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Mass Effect 4 powstaje. BioWare pokazało pierwszą zapowiedź

BioWare zaprezentowało ciekawy teaser najnowszej odsłony Mass Effect. Wygląda na to, że szykuje się kontynuacja genialnej trylogii Sheparda.

Weterani gatunku RPG – BioWare – postanowili zaskoczyć swoich fanów na The Game Awards 2020. Deweloperzy zaprezentowali graczom nowy zwiastun Dragon Age 4, ale na tym się nie skończyło.

O najnowszej odsłonie Mass Effect mówi się już o dłuższego czasu i było to praktycznie pewne, że gra powstaje. BioWare w końcu ucięło wszystkie plotki – nowy Mass Effect jest już tworzony i zapowiada się bardzo interesująco. Poniżej możecie zobaczyć krótki, acz bardzo wymowny zwiastun gry.

Najważniejszym elementem trailera jest przedstawicielka rasy Asari, czyli najprawdopodobniej Liara, która znajduje fragment pancerza N7. Część z Was wie, jak skończył się Mass Effect 3 i wygląda na to, że nowa odsłona cyklu będzie jego bezpośrednią kontynuacją. Możemy więc liczyć na powrót znanych bohaterów i niektórych wątków, co zdecydowanie ucieszy graczy, którzy zawiedli się na Andromedzie.

Niestety, jest też zła wiadomość. BioWare potwierdza, że gra znajduje się w bardzo wczesnym stadium produkcji i najpewniej poczekamy na nią kilka ładnych lat. Jeśli jednak będzie to produkcja przynajmniej porównywalnie dobra co trylogia Sheparda, to chyba warto czekać.

BioWare potrafi robić świetne gry RPG, choć nieco ostatnio się pogubili. Być może studio odzyska zaufanie fanów po ewentualnym sukcesie nowych części Mass Effect i Dragon Age.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się