Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Xbox z dużą zapowiedzią na TGA 2020. Co szykuje Microsoft?

Wiele wskazuje na to, że na gali TGA 2020 otrzymamy sporą zapowiedź na platformy Xbox. Microsoft podkręca oczekiwania graczy przed eventem.

Gala The Game Awards 2020 może być naprawdę intensywnym wydarzeniem dla gamingowej społeczności. Walka o najważniejsze nagrody będzie niezwykle zaciekła, a dodatkowo z pewnością ujrzymy kilka nowych, interesujących zapowiedzi.

Póki co najwięcej mówi się o grach na PlayStation, ale z pewnością znajdzie się też coś dla fanów Xboxów. Przy okazji zapowiedzi nowych gier na Game Pass, Microsoft zasugerował, że firma pojawi się na TGA 2020. Teraz otrzymaliśmy kolejne potwierdzenie tego, że gigant z Redmond szykuje coś nowego dla graczy.

Gracze spekulują, że Microsoft chce w trakcie wydarzenia pokazać nowe materiały z Hellblade 2, co wpasowałoby się w zeszłoroczne ujawnienie gry na TGA 2019. Wygląda jednak na to, że na tym się nie skończy.

Poza niepotwierdzonymi jeszcze produkcjami, możliwe, że w końcu zobaczymy nową odsłonę Fable. Gra została zapowiedziana w lipcu tego roku i fani cyklu nie mogą się doczekać bardziej szczegółowej zapowiedzi. Tak mocny tytuł może zostać jednak odłożony na inne, późniejsze konferencje.

Co więcej, Microsoft może też w końcu pokazać pierwsze efekty pracy studia The Initiative. Deweloperzy mają aktualnie pracować nad grą z bardzo wysokim budżetem i wiadomo o niej właściwie tyle, co nic. Plotki mówią, że ma ona czerpać z uniwersum Perfect Dark.

Póki co możemy tylko się domyślać i o tym, co szykuje Microsoft przekonamy się dopiero 10 grudnia. The Game Awards 2020 z pewnością nie pozostawi nas bez ciekawych zapowiedzi.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się