Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

TGA 2020 – Microsoft sugeruje, aby obniżyć swoje oczekiwania wobec zapowiedzi

Przedstawiciel Microsoftu twierdzi, że warto nieco obniżyć swoje oczekiwania wobec TGA 2020. Gala obejdzie się bez ważnych zapowiedzi?

Nastroje przed dzisiejszym The Game Awards są bardzo napięte. Organizatorzy przygotowują się na swoje show i podsycają ciekawość, a gracze dzielą się swoimi oczekiwaniami i udostępniają swoje teorie na podstawie przecieków.

My również podzieliliśmy się z Wami naszymi przewidywaniami, jednak wygląda na to, że część z nich będzie musiała iść w odstawkę. Aaron Greenberg – przedstawiciel Microsoftu – twierdzi, że lepiej obniżyć swoje oczekiwania odnośnie TGA 2020.

Choć mamy kilka swoich momentów w trakcie wydarzenia, to zdecydowanie obniżyłbym oczekiwania wobec spekulacji, które widzę, szczególnie biorąc pod uwagę to, jak mocno pokazaliśmy się rok temu!

-komentuje Aaron Greenberg na Twitterze

Co ciekawe, Sony prezentuje skrajnie odmienne podejście i gorąco zaprasza na transmisję gali.

Możliwe, że Microsoft po prostu bawi się z graczami i chce ich zaskoczyć czymś naprawdę mocnym. Gigant z Redmond ma kilka gier, które mógłby pokazać na wydarzeniu i nikogo by to specjalnie nie zdziwiło.

Podobnie sprawa wygląda z Sony, które najczęściej pada ofiarą plotek odnośnie ogłoszeń na The Game Awards. O tym, czy warto było się ekscytować galą, przekonamy się już dziś w nocy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się