The Flash – w filmie powrócą Michael Shannon oraz Antje Traue

Michael Shannon jako Zod w filmie Człowiek ze stali
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

The Flash jest jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów 2022 roku. Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy w nim kilka wielkich powrotów.

Na oficjalnej liście filmów planowanych przez Warner Bros na 2022 rok znalazły się nowe informacje poświęcone produkcji. Wiadomo już, że powróci Michael Keaton w roli Batmana. Jako że prawdopodobnie będziemy mieć do czynienia z koncepcją multiwersum, jako Batman pojawi się również Ben Affleck.

Oprócz dwóch odtwórców roli Batmana na liście wpisano także Michaela Shannona i Antje Traue. Aktorzy wcielali się wcześniej odpowiednio w Zoda oraz Faorę w filmie Człowiek ze stali. O ile powrót Faory jest w miarę prosty, ponieważ bohaterka przeżyła, to pewnych problemów mógłby przysporzyć powrót Zoda. Postać zginęła bowiem z ręki Supermana, granego wówczas przez Henry’ego Cavilla. Jako że w filmie będzie obecne multiwersum, najprawdopodobniej zatem zobaczymy po prostu inną wersję Zoda.

W tytułową rolę wcieli się tu Ezra Miller, choć wielu fanów chętniej widziałoby w niej Granta Gustina, który gra superbohatera w serialu. Premierę The Flash zaplanowano na 2 listopada 2022 roku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie