The Flash nadal może zostać skasowany. Warner Bros. ma trzy scenariusze działania

The Flash - Warner Bros. ma trzy pomysły na dalsze losy filmu
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Uniwersum

Pojawiają się nowe informacje na temat postępowania Warner Bros. w sprawie The Flash. Koncern rozważa trzy scenariusze.

Jak pisaliśmy już w ubiegłym tygodniu, losy produkcji nie zostały jeszcze przesądzone. Zdjęcia do tytułu ukończono już jakiś czas temu, pojawiły się także pogłoski o dokrętkach (w których miał zresztą wziąć udział sam Ezra Miller), lecz mimo to Warner Bros. waha się nadal przed jasnym określeniem, co dalej zrobi z nakręconym materiałem. Najnowsze wieści wskazują na to, że koncern ma przygotowane trzy scenariusze – w zależności od tego, jak sytuacja potoczy się dalej:

  1. Ezra Miller zdecyduje się na szukanie pomocy psychologicznej i wytłumaczy swoje zachowanie w specjalnie nakręconym wywiadzie, w wyniku czego The Flash wejdzie do kin, a Miller w ograniczonym stopniu będzie uczestniczył w promocji;
  2. Aktor nie będzie szukał pomocy psychologicznej i nie podejmie żadnych działań w celu poprawy swojego zachowania, więc Warner Bros. się od niego odetnie. Flash i tak wejdzie do kin, lecz Miller nie weźmie udziału w promocji ani nie będzie brany pod uwagę w przyszłych projektach ze stajni DC;
  3. Zachowanie Millera jeszcze się pogorszy, w efekcie Warner Bros. całkowicie zrezygnuje z premiery Flasha, a projekt zostanie anulowany. Zastąpienie aktora kimś innym byłoby nierentowne – Miller występuje w zbyt wielu scenach w produkcji.

Trzeci scenariusz, choć drastyczny, wydaje się niestety całkiem realny. W ostatnim czasie znów pojawiają się doniesienia o destrukcyjnym zachowaniu Ezry Millera. Dziwić może jedynie postawa Warner Bros.; o wybrykach aktora wiadomo już od dawna, mimo to wytwórnia prawdopodobnie zaprosiła go na dokrętki odbywające się w maju. W takiej sytuacji dość prawdopodobny wydaje się również drugi scenariusz; mimo wszystko Warner powinien już wcześniej kategorycznie odciąć się od problematycznego aktora.

Premierę The Flash wyznaczono na 23 czerwca 2023 roku.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie