Wielce oczekiwane The Day Before olśniewa na nowym materiale wideo

The Day Before olśniewa z RTX na nowym materiale wideo
Newsy PC PS5 Xbox Series

The Day Before, czyli jedna z najczęściej “wishlistowanych” gier na Steam otrzymało nowy zwiastun. Krótki materiał prezentuje możliwości RTX.

Martwię się o tę grę jak o żadną. Pierwsze wideo zwiastowało nam “zzombifikowaną” wersję The Division i wcale bym się za to nie obraził. Jednak to tej pory nie poznaliśmy żadnych konkretów na temat samego gameplayu. Jasne, ma być survival pełną gębą, dużo walki i zdobywania wyposażenia. Ale w praktyce nie wiemy, co to oznacza, ani nawet jak wygląda.

NIe zrozumcie mnie źle, ale samo studio chwali się, że pracuje na dość dziwnych zasadach i nie jestem pewien, czy gra stworzona w dużej części przez darmowych pracowników może się udać. Mam nadzieję, że tak, ale czuję nieprzyjemny chłód za każdym razem, gdy sprawdzam, co tam u Fntastic się dzieje. A dzieje się niemało, bo studio właśnie opublikowało krótki materiał wideo pokazujący możliwość RTX.

W opisie czytamy, że tytuł zaoferuje DLSS 3.0 i ray tracing, ale nie wiemy jeszcze, czy będzie on pełny, czy tylko częściowy. Gra wygląda ładnie, choć jak na wideo mające pokazać jej graficzną potęgę, nie jest wcale jakoś specjalnie rewolucyjnie. Grafika to jednak moje najmniejsze zmartwienie – czasami grywam w kompletnie szkaradne (ale urokliwe) produkcje, które wciągają na długie godziny. Jak będzie z The Day Before? Obyśmy się o tym przekonali jak najszybciej i docelowa data premiery wyznaczona na 1 marca 2023 roku została dotrzymana.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie