The Day Before zombie

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

The Day Before – survival MMO na nowym gameplayu. Wieś, zombie i brudny Jeep

Serwis IGN.com podzielił się z internetem 13-minutową rozgrywką z MMO The Day Before. Filmik zabiera nas na wycieczkę na wieś.

Najświeższy gameplay prezentujący strzelaninę od studia Fntastic rozpoczyna się od zagadkowej audycji radiowej, która zdaje się wyjaśniać tytuł gry. Później jest już tylko ciekawiej. Bohater przedziera się Jeepem przez jezioro i błoto, by rozprawić się z zombiakami i niebezpiecznymi ludźmi na podmiejskiej stacji benzynowej i na wsi. Kilkunastominutowe wideo skupia się na takich elementach gry jak strzelanie, looting i współpraca z partnerem.

The Day Before – jest też gameplay w mieście

Nie jest to oczywiście pierwszy materiał z rozgrywką z produkcji studia Fntastic. Warto przypomnieć, że The Day Before zostało zapowiedziane w styczniu 2021. Wtedy też mieliśmy okazję rzucić okiem na pierwszy gameplay trailer. Wtedy bohater gry eksplorował ponure miasto wieczorową porą, zaglądając do supermarketu i hotelu. Jest to również ciekawe – i do tego emocjonujące – nagranie, dlatego dla przypomnienia zamieszczamy je pod najświeższym materiałem.

The Day Before to produkcja MMO z otwartym światem, w której trafimy do postapokaliptycznej rzeczywistości, gdzie naszym głównym zadaniem będzie walka o przetrwanie. Niebezpieczna choroba przemieniła większość ludzi w krwiożercze zombie. Wcielimy się w jednego z ocalałych, którzy będą musieli przywrócić ład na świecie. Strzelanka ma zaoferować dużą mapę, którą gracze będą eksplorować w poszukiwaniu pożytecznych dóbr. Ułatwią one bohaterom funkcjonowanie w ekstremalnych warunkach.

Survival ma trafić na razie wyłącznie na pecety (poprzez Steama), choć twórcy nie wykluczają stworzenia dodatkowych portów na konsole. Na razie nie jest znana dokładna data premiery tytułu. Wiele wskazuje jednak na to, że trafi on do graczy już niedługo. Tak przynajmniej można wnioskować z informacji zamieszczonej na końcu każdego z gameplayów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%