The Dark Pictures Anthology: Little Hope – oto oficjalne wymagania sprzętowe

0 komentarzy

Premiera drugiej części The Dark Pictures odbędzie się dzień przed Halloween. Teraz brytyjskie studio Supermassive Games wyjawiło wymagania sprzętowe tytułu.

Little Hope zadebiutuje 30 października na PC, Xboksie One i PS4. Jeśli chcielibyście zagrać na komputerze, to może zainteresować was fakt, że po internecie hulają minimalne i zalecane konfiguracje sprzętowe produkcji. Publikujemy je poniżej.

The Dark Pictures to cykl przygodówek, który ma liczyć osiem odsłon. Twórcy stawiają przede wszystkim na fabułę. Przekonali się o tym gracze, którzy mieli do czynienia z pierwszą częścią antologii, czyli Man of Medan. Produkcja, która zadebiutowała rok temu, przedstawia historię grupki amerykańskich nurków, którzy eksplorują wrak z II wojny światowej, gdy coś zaczyna ich straszyć.

Little Hope opowie o poczynaniach paru studentów i profesora, którzy trafią do tajemniczej miejscowości, gdzie zmuszeni będą skonfrontować się z siłami zła. Bohaterowie zmierzą się z wizjami dotyczącymi przeszłości miejsca, w którym przed laty odbywały się polowania na czarownice.

Wcześniej prezentowaliśmy trailer z produkcji. Dla przypomnienia publikujemy go na końcu newsa.

Minimalne wymagania sprzętowe:

OS: Windows 10 64bit
Procesor: Intel Core i5-3470 lub AMD FX-8350
RAM: 8 GB
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti lub AMD Radeon HD 8570
DirectX: wersja 12
Miejsce na dysku: 80 GB

Zalecane wymagania sprzętowe:

OS: Windows 10 64-bit
Procesor: Intel Core i5- 8400 lub AMD Ryzen 5 1600
RAM: 8 GB
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1060 lub AMD Radeon RX 580
DirectX: wersja 12
Miejsce na dysku: 80 GB

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się