Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes zapowiedziane. Jest trailer

Trzecia odsłona serii horrorów od Supermassive Games ma ukazać się w przyszłym roku. Tytuł zabierze nas tam, gdzie jest dużo żółtego piasku – i wygląda na to, że tym razem wcielimy się w grupę żołnierzy.

Po ukończeniu pierwszej części mrocznej antologii, czyli Man of Medan, gracze mogli obejrzeć trailer zapowiadający Little Hope. Okazało się, że w drugiej odsłonie zastosowano takie samo rozwiązanie – pod koniec produkcji o czarownicach wyświetla się nam materiał promujący kolejny horror.

Tłem opowieści w House of Ashes staną się najpewniej tereny pustynne. Być może będzie to Irak lub Syria, bowiem wideo pokazuje wojskowe śmigłowce i żołnierzy. Obserwujemy też eksplorację mrocznej jaskini, w której na bohaterów zaczają się złowrogie siły.

Na kolejną odsłonę The Dark Pictures fani serii nie będą musieli długo czekać – filmik kończy się informacją, że tytuł zadebiutuje już w 2021.

Cykl The Dark Pictures ma liczyć osiem odsłon; do tej pory ukazały się dwie: Man of Medan (2019) i Little Hope (2020). W pierwszej części uczestniczymy w podwodnej eksploracji wraku z II wojny światowej, a w drugiej bierzemy udział w procesach czarownic z XVII wieku. Obydwie opowieści są dostępne zarówno na PC, jak i konsolach obecnej generacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się