Twórcy The Dark Pictures ujawnili grafiki z 5 kolejnych gier. Zapowiadają się różnorodnie

The Dark Pictures Anthology - grafika z Little Hope
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Twórcy The Dark Pictures Anthology zaprezentowali grafiki z 5 kolejnych gier, jakie przygotowują. Obrazki prezentujące loga pojawiły się w dokumentach dotyczących znaków towarowych.

Supermassive Games zastrzegło znaki towarowe The Dark Pictures: Directive 8020, Intercession, Presents O Death, Winterfold i The Craven Man. Poniżej znajdziecie grafiki pochodzące z rzeczonych produkcji.

Powyższe obrazki wskazują, ze Supermassive Games nie zamierza specjalnie się ograniczać pod względem klimatu. Directive 8020 zapowiada się na coś w klimatach science-fiction, Intercession wygląda jak coś w klimacie średniowiecza lub egzorcyzmu, a The Craven Man z kolei zapowiada się na coś czerpiącego z creepypast – to oczywiście tylko moje teorie.

Co ciekawe, cała antologia miała mieć pierwotnie osiem gier, ale wliczając te już wydane tytuły, potwierdzone niedawno The Devil in Me i wymienione wyżej produkcje otrzymamy aż dziewięć gier. Studio zaznaczało jednak, że może wyprodukować więcej pozycji w tej serii, co zdaje się tłumaczyć sporą liczbę planowanych produkcji.

Poza serią The Dark Pictures, Supermassive Games przygotowuje też grę multiplayer – więcej informacji znajdziecie w tym artykule.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie