[TGS 2014] Kojima wysyła Snake’a oraz Quiet do dżungli i zaskakuje nietypową kolekcją

Ojciec serii zapewnił również, że MGS 5: The Phantom Pain pojawi się w przyszłym roku.

Pamiętacie tajemnicze zdjęcie, które Hideo Kojima zamieścił jakiś czas temu na Twitterze? Widniał na nim jedynie napis Metal Gear Collection 2014 i sądziliśmy, że to zapowiedź specjalnego zestawu na konsole nowej generacji, w którym znajdziemy odświeżone wersje poprzednich części cyklu MGS. Tymczasem Kojima oznajmił z uśmiechem podczas Tokyo Game Show, że chodzi o… kolekcję ubrań z logo Metal Gear Solid i wizerunkami bohaterów.


Przejdźmy jednak do konkretów. Na początek data premiery MGS V: The Phantom Pain. Choć nie zdradzono konkretnego terminu, cały świat otrzymał zapewnienie od Kojimy, że tytuł wyjdzie w 2015 roku. Przypominamy, że gra zmierza na PC oraz konsole: PS4, PlayStation 3, XOne oraz X360.

Podczas specjalnego pokazu uczestnicy targów mogli zobaczyć również świeżutkie materiały z Phantom Pain. Dostaliśmy trailer z seksowną Quiet, którego zajawkę publikowaliśmy już wcześniej. Na deser spory kawałek rozgrywki, w którym wspomniana snajperka oraz Snake wyruszają na misję, która polega na infiltracji obozu położonego głęboko w dżungli. Zapraszamy do oglądania!

TGS 2014: nowości, zapowiedzi, gry i wszystkie informacje w jednym miejscu

MGS V: The Phantom Pain – trailer z TGS 2014

 MGS V: The Phantom Pain – gameplay z TGS 2014

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet