Hideo Kojima zapowiada nadejście Metal Gear Collection 2014

Więcej szczegółów powinniśmy poznać podczas Tokyo Game Show.

Pamiętacie Metal Gear Solid HD Collection, które w 2012 roku wylądowało na PS3 oraz X360? Dostaliśmy wówczas zestaw składający się z odświeżonej drugiej i trzeciej części serii. Na dokładkę dorzucono Peace Walker, która wyszła pierwotnie na PSP.


Teraz podobny pakiecik może wylądować na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Hideo Kojima zamieścił na Twitterze fotkę (publikujemy poniżej), która zdradza nadejście Metal Gear Collection 2014. Nie podano niestety platform docelowych, ani składu zestawu. Lecz skoro last-geny dostały już swój zestaw, stawiamy, że ten będzie dedykowany konsolom nowej generacji. Być może również PC.

Mamy nadzieję, że tym razem do kolekcji trafi osławiona pierwsza część przygód Solid Snake’a, której zabrakło w pakiecie z 2012 roku. Szczytem marzeń jest natomiast porządne odświeżona grafika w starych MGS, a nie jedynie podciągnięcie rozdzielczości.

Szczegóły na temat Metal Gear Collection 2014 powinniśmy poznać już w przyszłym tygodniu, podczas targów TGS 2014. Impreza startuje 18 września.

Metal-Gear-Collection-2014

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet