Test Drive Unlimited Solar Crown - kluczyki od samochodu na tle żetonów z kasyna

Test Drive Unlimited Solar Crown połączy wyścigi z hazardem

0 komentarzy

Firma Nacon w końcu ujawniła kolejne szczegóły na temat postępów prac nad Test Drive Unlimited Solar Crown. Jednym z najważniejszych elementów rozgrywki w otwartym świecie ma być wprowadzenie kasyn do gry. Dowiedzieliśmy się również, że tytuł zmierza na ogromną ilość platform.

Wiele miesięcy temu pisaliśmy o zapowiedzi Test Drive Unlimited Solar Crown. Gra doczekała się się po wielu miesiącach kolejnego materiału video, dlatego mamy dla Was garść kolejnych informacji.

Kasyna mają grać ważną rolę

Na poniższym zwiastunie możemy zaobserwować ujęcia wprost z kasyna. Twórcy chcą podkreślić w ten sposób, że kluczowym aspektem rozgrywki będzie hazard. Zdobytą walutę będziemy mogli przeznaczyć nie tylko na luksusowe samochody, ale także na rozwój naszego awatara. Do zakupu będziemy mieli masę drogich ubrań i akcesoriów, które pozwolą nam przyozdobić naszą postać.

Niestety, twórcy nie zdradzili zbyt wiele pozostałych informacji. Gra ma zachować ducha poprzednich odsłon, jednakże ma rozszerzyć rozgrywkę o wiele mechanik.

Studio nie chce się na ten moment chwalić dokładną datą premiery, ale na nią jeszcze poczekamy. Ucieszy na pewno każdego fakt, że dzieło fanów motoryzacji zmierza na ogromną ilość platform. Będziemy mogli zagrać odpowiednio na PC (Epic Games Store oraz Steam), PS4, PS5 oraz Xbox Series X|S i Xbox One. Kolejna dawka informacji ma na nas czekać już w lipcu.

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co weekend student game designu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się