Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Test Drive Unlimited Solar Crown oficjalnie zapowiedziany

KT Racing Studio zaprezentowało pierwszy zwiastun nowej części gry Test Drive. Produkcja powraca po ośmiu latach.

Ostatnią częścią Test Drive, było wydane Test Drive: Ferrari Racing Legends w 2012, natomiast Unlimited 2 ukazało się rok wcześniej. To właśnie kolejna część została teraz zapowiedziana.

Podczas dzisiejszej prezentacji Nacon pokazanych zostało kilka gier. Jednak największym tytułem ma być przygotowywane przez KT Racing Studio Test Drive Unlimited Solar Crown. To wyścigi rozgrywające się w otwartym świecie – jeśli nie pamiętacie poprzednich dwóch części, to można je przyrównać do Forzy Horizon.

Spodziewamy się więc, że po raz kolejny gracze będą mogli zakosztować zręcznościowego modelu jazdy z wieloma licencjonowanymi superautami. Nie wiemy jednak, kiedy gra pojawi się na rynku. Póki co producent nie wyjawił daty premiery.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się