Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

2. sezon serialu Superman i Lois na nowym zwiastunie. U Kentów jeszcze więcej problemów

2. sezon serialu Superman i Lois doczekał się zwiastunu. Twórcy zaprezentowali, z iloma problemami będą musieli zmierzyć się tytułowi bohaterowie.

Pogodzić bycie superbohaterem z obowiązkami rodzinnymi umieli chyba tylko Iniemamocni. Clark Kent z pewnością także ostatecznie sobie poradzi, w 2. sezonie jednak czeka go duża przeprawa z najbliższymi. Życie Kentów nie układa się jak na razie najlepiej, zwłaszcza w obliczu problemów z mocą Clarka oraz konfliktów z władzą. Zobaczcie sami, jak zapowiada się 2. odsłona serialu:

W rolę Supermana wciela się tu Tyler Hoechlin, Lois Lane gra natomiast Elizabeth Tulloch. Oprócz nich w serialu występują m.in.: Jordan Elsass, Alex Garfin, Emmanuelle Chriqui, Inde Navarrette, Erik Valdez, Dylan Walsh, Adam Rayner, a także Wolé Parks. Ponadto w 2. sezonie do obsady ma dołączyć Jenna Dewan jako Lucy Lane, młodsza siostra Lois; będzie to dla aktorki powtórzenie roli, w którą wcieliła się już w serialu Supergirl.

Superman i Lois powrócą z 2. sezonem 11 stycznia 2022 r.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%