2. sezon serialu Superman i Lois na nowym zwiastunie. U Kentów jeszcze więcej problemów

2. sezon serialu Superman i Lois na nowym zwiastunie. U Kentów jeszcze więcej problemów
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

2. sezon serialu Superman i Lois doczekał się zwiastunu. Twórcy zaprezentowali, z iloma problemami będą musieli zmierzyć się tytułowi bohaterowie.

Pogodzić bycie superbohaterem z obowiązkami rodzinnymi umieli chyba tylko Iniemamocni. Clark Kent z pewnością także ostatecznie sobie poradzi, w 2. sezonie jednak czeka go duża przeprawa z najbliższymi. Życie Kentów nie układa się jak na razie najlepiej, zwłaszcza w obliczu problemów z mocą Clarka oraz konfliktów z władzą. Zobaczcie sami, jak zapowiada się 2. odsłona serialu:

W rolę Supermana wciela się tu Tyler Hoechlin, Lois Lane gra natomiast Elizabeth Tulloch. Oprócz nich w serialu występują m.in.: Jordan Elsass, Alex Garfin, Emmanuelle Chriqui, Inde Navarrette, Erik Valdez, Dylan Walsh, Adam Rayner, a także Wolé Parks. Ponadto w 2. sezonie do obsady ma dołączyć Jenna Dewan jako Lucy Lane, młodsza siostra Lois; będzie to dla aktorki powtórzenie roli, w którą wcieliła się już w serialu Supergirl.

Superman i Lois powrócą z 2. sezonem 11 stycznia 2022 r.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie