Super Smash Bros. na 3DS – demo do pobrania, japońska premiera, dwugodzinny gameplay, gra za darmo i… ograniczenia sieciowe

Japończycy już grają, a my otrzymaliśmy wersję demo.

Super Smash Bros. w wersji na Nintendo 3DS debiutuje właśnie w kraju Kwitnącej Wiśni i jak mogliśmy się spodziewać, tytuł cieszy się sporym zainteresowaniem (zobaczcie kolejkę przed jednym ze sklepów – fotka na końcu newsa).


Europejczycy i Amerykanie muszą się tymczasem zadowolić demo Super Smash Bros.,które dla wszystkich będzie dostępne od 19 września, lecz niektórzy mogą w nie grać już od wczoraj!

Chodzi o osoby, które posiadają w klubie Nintendo status Platinum. Jeśli jesteś jedną z nich, sprawdź swoją pocztę! Powinniście znaleźć tam maila, a w nim cztery kody na pobranie demka, które nie będzie miało limitów uruchomień! (demo dostępne od 19 września odpalimy tylko 30 razy).

Super-Smash-Bros-3ds-mail

Premiera pełnej wersji Super Smash Bros. w wersji na Nintendo 3DS będzie miała u nas miejsce 3 października. I tutaj kolejna ciekawostka, o której dopiero co się dowiedzieliśmy. Niestety, tym razem nie za dobra. Osoby posiadające japońską kopię tytułu donoszą, że podczas grania nie da się wejść na Miiverse. Co to oznacza? Nie można wrzucać do społeczności screenów z gry!

Na japońskim Miiverse  gracze dowiedzieli się, że jeśli software będzie używany na New Nintendo 3DS lub New Nintendo 3DS XL, Miiverse będzie mogło działać podczas grania. Ponoć stary 3DS ma za słaby procesor, by wszystko uciągnąć jednocześnie. Jak już wiemy, New 3DS ma być bardziej wypasiony i dostanie nawet gry na wyłączność.

Każdy 3DS będzie mógł za to posłużyć – kolejne zaskoczenie, tym razem miłe – jako pad do Wii U. Oczywiście nie przy każdej grze – chodzi jedynie o Super Smash Bros. Jeśli macie w domu 3DS-a oraz Wii U i zdecydujecie się kupić tytuł na stacjonarną konsolę, nic nie stanie na przeszkodzie, by jako kontrolera użyć handhelda. Zobaczymy, jak sprawdzi się to w praktyce.

Super-Smash-Bros-3ds-pad
Jeśli jesteśmy już przy interakcjach pomiędzy konsolami podczas zabawy w Super Smash Bros., pamiętajcie, że dostaniemy również możliwość przenoszenia stworzonych w bijatyce postaci pomiędzy wersjami gry na 3DS-a i Wii U.

Nintendo szykuje również ciekawą promocje dla osób, które kupią Super Smash Bros. na 3DS-a. Jeśli zarejestrujecie konsolę Nintendo 2DS, 3DS lub 3DS XL w Club Nintendo razem z Super Smash Bros. (ewentualnie z Pokémon Omega Ruby lub Pokémon Alpha Sapphire), dostaniecie kod na kolejną grę gratis.

Kod pozwoli na darmowe ściągnięcie jednego z tytułów: Triple Deluxe, Mario Golf: World Tour, Mario Party: Island Tour, Monster Hunter 3 Ultimate, Pokémon Art Academy, The Legend of Zelda: A Link Between Worlds lub Yoshi’s New Island.

Ważne, by rejestracji sprzętu dokonać między 11 września tego roku, a 12 stycznia przyszłego roku, a gry – od 3 października do 12 stycznia. Kod będzie ważny do 12 marca 2015. Polski dystrybutor Nintendo napisał na Facebooku, że więcej szczegółów poznamy wkrótce.

3DS-kod-na-gręNa koniec serwujemy ponad dwugodzinny gameplay tytułu z wersji na małą konsolkę oraz obiecaną fotkę z japońskiej premiery Super Smash Bros. Widzicie na górze baner Xbox One? Microsoft chciałby, żeby takie tłumy stały po ich konsolę (zobaczcie pustki przed sklepami w dniu premiery wspomnianego sprzętu).

Super-Smash-Bros-3ds-japanSuper Smash Bros. na 3DS – mega gameplay!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet