Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

2 komentarze

Czy Nintendo Switch jest wyraźnie mocniejsze od Wii U?

Przykład Mario Kart 8 pokazuje, że grafika dla Nintendo nie jest najważniejsza.

Serwis IGN zaprezentował interesujące porównanie dwóch wersji Mario Kart 8 – tej z Wii U oraz ze Switch nazwanej Deluxe (zawiera wszystkie dotychczas wydane dodatki).

Jak odpalicie poniższe wideo to możecie się zdziwić. Otóż różnice pomiędzy dwiema wersjami są praktycznie niezauważalne. Widać, że Nintendo nie stawia na grafikę. Produkcja nie zyskała żadnych nowych tekstur i jakby ktoś uruchomił testowo obie wersje, trudno by nam było wskazać, która jest która.

A Wy co sądzicie? Dostrzegacie różnice?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się