Nadchodzi Star Wars: Andor. Możliwa szybsza premiera nowego serialu

Cassian Andor w filmie Łotr 1
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale Uniwersum

Star Wars: Andor najprawdopodobniej zadebiutuje na Disney+ szybciej, niż dotychczas zapowiadano.

W listopadzie zeszłego roku informowaliśmy o przybliżonym czasie premiery seriali Ms Marvel oraz Star Wars: Andor. Dyrektorka finansowa Disneya, Christine McCarthy, ujawniła podczas spotkania z inwestorami, że obie produkcje pojawią się w 4. kwartale 2022 roku. Wiadomo już, że pierwszy z wymienionych seriali zadebiutuje jednak znacznie wcześniej, bo już w czerwcu. Wszystko wskazuje na to, że tytuł poświęconym przygodom Cassiana Andora również czeka taki los.

Według informacji insiderów oraz wyliczeń powiązanych z innymi premierami Andor mógłby pojawić się na Disney+ w sierpniu. W takim terminie produkcja nie będzie wchodzić w drogę pozostałym serialom z uniwersum Star Wars, a fani nie odczują przesytu kosmicznymi motywami.

Andor ma opowiedzieć historię tytułowego bohatera, którego mogliśmy poznać już w filmie Łotr 1. Rolę Cassiana Andora powtórzy tu tym samym Diego Luna; oprócz niego na ekranach pojawią się Anton Valensi, Stellan Skarsgård, Adria Arjona, Fiona Shaw, Genevieve O’Reilly, a także Forest Whitaker.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie